1.    
  2.     Секрети правильного бігу назвали фітнес експерти

Секрети правильного бігу назвали фітнес експерти

Регулярність тренувань – найважливіший фактор у досягненні бажаного результату

Біг – найпопулярніший і доступний вид спорту – їм можна займатися в будь-який час року, практично в будь-яких погодних умовах, і щодо вибору місця теж гріх скаржитися. Експерти розповіли про основні секрети правильного бігу.

В першу чергу важливо підібрати правильні кросівки. Це найважливіша частина екіпіровки – вони повинні володіти хорошою амортизацією, бути легкими і зручними, добре фіксувати стопу.

Секрети правильного бігу назвали фітнес експертиВиробити правильну постановку стопи під час бігу, допоможуть спеціальні бігові вправи, це зробить тренування приємними і корисними і допоможе уникнути небажаних травм.

Також важливо стежити за диханням. Дихати можна як зручно – носом, ротом або на вдиху носом і на видиху ротом. Важливо гармонізувати дихання з обраним темпом бігу, щоб воно було рівномірним і стабільним.

Регулярність тренувань – найважливіший фактор у досягненні бажаного результату. Новачки, як правило, завжди швидко стартують і майже відразу починають задихатися або відчувати колючий біль в боці. Організму, особливо непідготовленій, важливо давати час на відновлення.

Написати коментар