1.    
  2.     П’ять фітнес-звичок, які зводять до нуля користь від тренувань

П’ять фітнес-звичок, які зводять до нуля користь від тренувань

Ці помилки можуть зруйнувати всі ваші зусилля.

Дивуєтеся, чому ваші фітнес-досягнення вже довгий час стоять на місці? У 90% випадків це не має ніякого відношення до того, скільки підходів ви виконуєте або як довго займаєтеся на біговій доріжці.

Нижче – найпоширеніші причини.

1. Ви займаєтеся на голодний шлунок

Експерти рекомендують обов’язково поїсти перед заняттям. Займатися кардіо на порожній шлунок зранку може бути одночасно добре і погано для вашого тіла. Перед початком тренування організму важливо отримати глюкозу для того, щоб підвищити рівень цукру в крові. Якщо він низький, організм забирає глікоген м’язів. Це означає, що ви починаєте втрачати м’язову масу замість того, щоб її нарощувати. І це не рахуючи того, що низький рівень цукру може викликати запаморочення і слабкість під час тренування. Тому їжте банани, ягоди або нежирний йогурт за 45 хвилин до тренування, щоб уникнути цих неприємних наслідків.

2. Занадто багато кардіо

Надмірна кількість кардіотренувань у вашому житті зводить до мінімуму можливість побудови м’язової маси і може викликати їх атрофію. Якщо ви дотримуєтеся певного режиму харчування і комбінуєте це з частими кардиотренировками, це може відбитися на ваших м’язах. Натомість зосередьтеся на силових і правильно харчуйтеся (ніяких дієт). Це і є основа будь-якого ефективного плану по схудненню.

 

3. Недолік сну

Сон допомагає м’язам відновитися. Без цього ви не зможете займатися інтенсивно, так і м’язи будуть хворіти від вчорашнього тренування, тому що не встигнуть повноцінно відновитися. І це вже не кажучи про те, що сон допомагає знизити рівень стресу, що знижує рівень кортизолу, який бере участь у метаболізмі жирів. Але вихід є – спати 6-8 годин в день.

4. Голодування або вживання неправильної їжі

Багато хто думає, що пропуск прийомів їжі допоможе схуднути, але це далеко від правди. Вам потрібно їсти після тренувань, і потрібно підбирати для цього правильні продукти. В іншому випадку, ваш організм буде «розщеплювати» м’язи на амінокислоти для їх перетворення на глюкозу. Уникайте вживання рафінованих або оброблених продуктів і намагайтеся правильно поєднувати вуглеводи, білки і жири.

 

5. Недолік білків

Протеїн дуже важливий у справах спортивних. Він допомагає організму відновитися після тренування і усуває біль у м’язах. Тому налягайте на білки. Це прискорить метаболізм, оскільки на їх перетравлення йде багато часу, енергії, що допомагає спалити більше калорій (згідно досліджень, до 30%). Вживайте їх при кожному прийомі їжі – навіть на сніданок.

 

Написати коментар