1.    
  2.     Правила вибору ідеального фітнес-клубу

Правила вибору ідеального фітнес-клубу

У Києві можна знайти безліч фітнес центрів, які з вигляду нічим не відрізняються: тренажерний зал, зона для кардіо тренувань, групові заняття і, в деяких, басейн.

Як же вибрати фітнес центр у Києві?

1. Вибирати місце для занять спортом потрібно виходячи з вашої локації. Шлях в зал не повинен займати багато часу, так як в дощову погоду або мороз дуже складно буде змусити себе відправитися в далеку дорогу. Тому, в першу чергу орієнтуйтеся на місцерозташування. Зверніть увагу на клуби біля вашого будинку або роботи.

2. Другий і важливий критерій – цінова політика. Розраховуйте на свої можливості при виборі залу та його абонементів. Сьогодні можна знайти як бюджетні, так і пропозиції преміум класу. Найчастіше, той чи інший спортзал пропонує різні види карт: класичні пропонують доступ у фітнес простір в певний час і не включають додаткові послуги (басейн, сауни, масажі).

3. Час відвідування залу. Складіть собі графік на найближчі два тижні і подумайте, коли вам буде зручніше за все виділити час на заняття спортом. Якщо чотири дні в тиждень по вечорах ви ходите на курси іноземної мови або танці, то найкраще буде придбати ранковий абонемент і ходити у фітнес центр до роботи. Найчастіше, абонементи на півдня коштують значно дешевше.

4. Визначтеся з метою, для чого вам потрібні заняття в спортзалі. Якщо вас цікавить підтримка тіла в тонусі – вибирайте фітнес центри з басейном. Якщо метою буде «сушка» – вам підійде фітнес-центр з великим просторим залом кардіотренажерів. Якщо ви хочете наростити м’язи – звертайте увагу при виборі залу на різноманітність і якість тренажерів. Для родинних походів на фітнес варто вибирати спортклуби з великим вибором групових занять та дитячою кімнатою, де можна залишити малюка під час тренування.

5. Більшість фітнес центрів пропонують перше безкоштовне заняття. Саме воно допоможе вам зрозуміти, чи підходить вам на перший погляд той чи інший заклад. Про такі акції можна дізнатися в каталозі фітнес центрів Києва Relax.ua.

6. Звертайте увагу на деталі. Привітний персонал, зручна парковка, чисті роздягальні та душові, справні тренажери і достатня кількість спортивного інвентарю – все це може стати рішучими факторами при виборі фітнес центру в Києві.

7. Якщо ви націлені на індивідуальні тренування – ознайомтеся з тренерським складом того чи іншого клубу. У них повинні бути значимі спортивні досягнення, великий досвід роботи і позитивні відгуки. Також, поцікавтеся у друзів, можливо, вони зможуть порадити хороший фітнес центр зі злагодженою командою.

8. Ознайомтеся з сайтом обраного тренажерного залу. На ньому повинні бути актуальні фотографії, описи послуг та реальні відгуки клієнтів. Обов’язково прочитайте їх. Якщо там будуть опубліковані тільки позитивні відгуки – задумайтеся, адже це викликає підозру.

Використовуйте всі рекомендації, описані вище, щоб вибрати саме те, що вам потрібно!

Написати коментар