1.    
  2.     Новий фітнес-тренд: сон в спортзалі

Новий фітнес-тренд: сон в спортзалі

Популярна мережа фітнес-клубів David Lloyd gyms представила незвичайну програму тренувань під назвою Napercise.

“Скажений ритм сучасного життя призводить до дефіциту сну. А якщо у вас є діти, повноцінний нічний відпочинок перетворюється в справжню розкіш. Тому ми створили групові заняття спеціально для змучених мам і тат, щоб підвищити рівень їх психічного і фізичного благополуччя“, – йдеться в заяві компанії.

Програма була розроблена після серйозних академічних досліджень, які показали, що сучасним офісним співробітникам з їх 40 годинним робочим тижнем набагато важливіше вчасно розслабитися, чим ще більше напружитися.

Тренування триває 45 хвилин і полягає в тому, що люди просто сплять під заспокійливу музику. За словами інструкторів, заняття призначені для активізації розуму, тіла і позбавлення від зайвих калорій. Тут немає обману: технічно ми дійсно спалюємо калорії під час сну, а при зниженій температурі, яка підтримується в залі, навіть більше, ніж при звичайному сні.

Представники фітнес-мережі стверджують, що якщо нова тренування буде користуватися успіхом, вони поширять цей досвід на всі свої філії.

Написати коментар