1.    
  2.     Фітнес зможе захистити курців від смерті

Фітнес зможе захистити курців від смерті

Учені встановили: для того, щоб уберегти себе від смерті, пов’язаної з курінням, людині необхідно дуже ретельно працювати над грудними м’язами.

Як з’ясувалося, якщо людина курить, то йому необхідно знати деякі «секрети». Звичайно, уникнути передчасної смерті через куріння можна всім відомим способом – кинути курити. Проте, якщо займатися спортом і працювати над м’язами грудей, можна подовжити собі життя.

Фітнес зможе захистити курців від смертіНове дослідження виявило, що: чим більш міцні м’язи грудей, тим нижчий ризик смерті від цілого ряду хвороб, які можуть бути пов’язані з курінням.

У разі, якщо грудні м’язи дуже погано розвинені, це може збільшити ризик передчасної смерті у курців на цілих 120%. Даним висновком поділилися дослідники з Гарвардського університету.

Такий зв’язок простежується у більш дорослого покоління. За результатами досліджень було виявлено, що володарі погано розвинених грудних м’язів страждають від підвищеного ризику захворювань, в особливості, хвороб серця та інсульту. Тому, їм настійно рекомендують зайнятися своїм здоров’ям і приділити увагу розвитку своїх грудних м’язів.

Написати коментар