1.    
  2.     Фітнес-тренери підказали кращі вправи для плоского живота

Фітнес-тренери підказали кращі вправи для плоского живота

Ефективні методи боротьби з жиром на животі. Одна з найбільш великих амбіцій тих, хто прагне схуднути і виглядати на всі 100%, — це, звичайно, плоский підтягнутий живіт. Жир, який накопичується в цій частині тіла, не тільки сильно псує нашу фігуру, але ще й піддає ризику здоров’я серцево-судинної системи (що вислизає від уваги більшості), а отже, і всього організму в цілому.

На щастя, є ефективні методи боротьби з жиром на животі.

Експерти розповіли про натуральних і природних, без необхідності строгих дієт і дорогих біодобавок. Хороших результатів за відносно короткий час можна добитися, дотримуючись збалансованого харчування (з контролем споживаних калорій) і приділяючи хоча б 30 хвилин у день фізичним вправам.

Краще всього навіть не ходити в тренажерний зал і не витрачати гроші на індивідуальні заняття з тренером, а займатися прямо у себе вдома. Це зручно і зовсім не так складно, як може здатися. Даний тип тренування поєднує в собі кардіо-навантаження і силові вправи (високої інтенсивності). Це допоможе збільшити витрату енергії (спалювання калорій) і прискорить процес втрати зайвої ваги.

Експерти розповіли про 6 кращих вправах для того, щоб перемогти жир в області живота.

1. Планка «Планка» — це дуже популярний сьогодні вправа, так як воно дозволяє одночасно опрацьовувати різні групи м’язів у всьому тілі. Воно рекомендується, щоб прискорити метаболізм і зміцнити живіт, сідниці і нижню частину спини.

Як правильно виконувати цю вправу?
Прийміть положення лежачи на животі (на килимку для занять йогою), потім зіпріться на передпліччя (лікті) і пальці ніг і підійміть своє тіло (як показано на фото зверху).

Переконайтеся, що тримати корпус прямо, щоб живіт не провисав, а стегна не піднімалися вгору. Ви відчуєте в м’язах живота сильне напруження (навіть якщо будете зберігати це положення тіла протягом кількох секунд).

Почніть з 20 секунд, поступово збільшуючи тривалість до 45 секунд.

 

2. Повороти з вагою

Ця вправа допоможе спалити велику кількість калорій і прибрати зайві сантиметри в талії. Як його виконувати?

Сядьте таким чином, щоб верхня частина тулуба і стегна утворили латинську букву V, ноги підняті і схрещені.

Візьміть в руки важкий м’яч (2,5 кг), тримайте його на рівні грудей. І починайте виконувати повороти, спочатку в одну сторону, потім в іншу.

Зробіть 3 підходи по 10 повторень.

3. Вправа з роликом (колесом)

Якщо у вас вдома є спеціальний ролик (колесо) для занять фітнесом, то наступна вправа ідеально підійде для того, щоб зробити живіт плоским. Ролик не тільки полегшить тренування і зробить її цікавою, він дійсно дуже ефективно зміцнює м’язи живота і сприяє боротьбі з жиром.

Як виконувати цю вправу?

Встаньте на коліна і стисніть ручки ролика в обох руках. Тепер опустіть тіло, рухаючи ролик від себе вперед, а потім повільно поверніться у вихідне положення.

Виконайте 3 підходи по 20 повторень.

4. Місток з підйомом ноги «Місток» — це вправа, що корисно не тільки для живота, але і для м’язів сідниць і стегон. В даному випадку ми пропонуємо вам виконати його з почерговим підніманням ніг, щоб збільшити навантаження.

Як виконувати цю вправу?

Прийміть положення лежачи на спині, ліва нога зігнута в коліні (ліва ступня притиснута до підлоги), а права витягнута вгору (дивиться у стелю).

Тепер витягніть руки вздовж тулуба і, спираючись на них, підніміть таз, затримайтеся в такому положенні на 10 секунд.

Відпочиньте, поміняйте ноги і зробіть по 10-12 повторень на кожну.

5. Вправи на нижній прес

М’язи нижнього преса опрацьовувати найважче, це одна з найбільш проблемних зон нашого тіла (і саме там накопичується найбільша кількість жиру).

Дане вправу називають «гільйотиною». Не хвилюйтеся, голова залишиться на місці, а ось жиру на вашому животі доведеться несолодко. Ви помітите, як тіло зменшується в обсягах.

Як виконувати цю вправу?

Прийміть положення лежачи на спині. Підніміть ноги так, щоб вони утворили кут 90 градусів з верхньою частиною тіла з підлогою. Тепер опускайте ноги повільно, не торкаючись п’ятами підлоги. Зробіть невелику паузу (4 або 5 секунд) і знову підніміть ноги. Виконайте 4 підходи по 10 або 15 повторень.

6. Коліна до грудей

Це вправа ідеально для боротьби з жиром в області живота. Воно не тільки зміцнює м’язи в цій частині тіла, але й активізує серцево-судинну діяльність.

Як виконувати цю вправу?

Прийміть положення лежачи на животі, обіпріться на передпліччя (лікті) і пальці ніг і підніміть тіло.

Переконайтеся, що спина пряма, а живіт не провисає вниз (він повинен бути втягнутий, напружений).

Підніміть одну ногу до грудей, потім поверніть її у вихідне положення, повторіть вправу іншою ногою.

Працюйте ногами поперемінно, намагаючись виконувати вправу максимально швидко. Зробіть 30 або 40 повторень.

Хочете побачити бажаний результат в короткі терміни?

Тоді будьте постійні у своїх діях (тренування повинні стати регулярним явищем у вашому житті) і не забувайте дотримуватися правильного харчування.

Написати коментар