1.    
  2.     5 причин відправити дитину на дитячий фітнес

5 причин відправити дитину на дитячий фітнес

5 причин відправити дитину на дитячий фітнесЗ появою планшетів життя батьків і полегшилася, і одночасно ускладнилася. Ми самі тепер садимо дітей за мультики, викроюючи тим самим собі час, але одночасно з тим і отримуємо залежність малюків від комп’ютера. А це тягне за собою погіршення зору і малорухливий спосіб життя.

Вже давно вченими було доведено позитивний вплив активних ігор та фізкультури на розвиток пам’яті, мислення, уяви, уваги. І це ще не всі плюси.

Дитячий фітнес — це спортивні заняття, що поєднують в собі гімнастику, аеробіку і хореографію під веселу запальну музику. Програма побудована тренувань з урахуванням психології дитини і протікає в формі гри. Натомість ваша дитина отримуєте розвиток почуття ритму, координації, гнучкості, постави, артистичності і багато іншого.

Саме в дитинстві відбувається формування звичок і навичок, що визначають устрій життя дорослої людини. Тому, заклавши правильні основи під час, ваша дитина згодом вам буде вдячний.

У групах займаються дітки до 10 осіб. Багато яскравого обладнання і різноманітне наповнення програми.

Заняття дитячим фітнесом вирішують такі завдання:

  • Зміцнення опорно-рухового апарату. Тренування якраз компенсують недолік або відсутність рухової активності і внесуть необхідні зміни у формування постави та зміцнення м’язового корсета.
  • Активні фізичні вправи дозволяють оптимізувати систему травлення і теплорегуляції, зміцнити серцево-судинну і дихальну системи, поліпшити обмінні процеси.
  • Підвищують опірність організму, а це, в свою чергу, призводить до зміцнення імунітету.
  • Розвиваються фізичні здібності: сила, спритність, швидкість, швидкість реакції, витривалість.
  • Впливає і на сприйняття себе. Адже малюк може відчувати себе незграбним і нескладним, а так, завдяки тренуванням, буде підвищуватися почуття впевненості в собі.

Під час тренування дитина вчиться відчувати своє тіло, дізнається його можливостями, отримує задоволення від фізичної активності. Завдяки веселій подачі, ігровій формі і невимушеній обстановці діти дуже завзято проводять тренування. А оскільки заняття проходять в групі, то ще й розвивається соціальний аспект: товариськість, налагодження комунікацій.

Написати коментар